Збори скасовано

У зв’язку з продовженням надзвичайної ситуації в країні, Правління доводить до відома членів і кандидатів в члени наступне:
1. Загальні весняні збори і аврал, призначений на 12.04.20 скасовуються. Про новий термін їх проведення буде оголошено додатково.
2. Правління клубу просить обмежити, а без термінової необхідності скасувати відвідування яхт клубу до закінчення термінів надзвичайної ситуації.
3. Для тих членів клубу, які чергують самі за себе і чергування яких випадають на цей період при їх неможливості приїхати на чергування – прохання повідомити в Правління відповідального за організацію чергувань Нагорному Євгену по тел. 099 505 70 07. Ваше чергування буде перенесено на більш пізній термін.
4. У зв’язку з необхідністю клубу вносити щомісячні регулярні обов’язкові платежі, прохання до всіх членів і кандидатів в члени своєчасно сплачувати членські внески. Платежі бажано вносити через платіжні банківські системи на рахунок клубу. Банківські реквізити нашого клубу можна взяти на цьому сайті.
Правління яхт-клубу “Стугна”

Похожее ...

Добавить комментарий